Поради по організації семінарів і симпозіумів

Марія Дежарден
mariedj@cs.umbc.edu

Абстрактний

Цей неофіційний документ підсумовує деякі речі, які я дізнався (через іноді болючий досвід, і як учасник, і як організатор) про організацію і проведення семінарів.
Будь ласка, дайте мені знати, якщо ви знайдете це корисним, або якщо у вас є інші пропозиції, які я міг би додати в майбутніх версіях.

Запрошення прислати статтю

Будьте впевнені, що в конференції ясно, що читачі будуть знати, які області ви зацікавлені, і які види робіт віку.
Дайте авторів чіткі вказівки по написанню робіт (наприклад, включати розділ, присвячений відношення до теми семінару).

Заохочуйте людей подавати і представляти документи з викладом позицій або резюме відповідних досліджень. Це розширює майстерні, і допомагає надати кожному деякі точки зіткнення, на основі яких дискусій.

Запитайте людей ви знаєте, які роблять цікаві дослідження в області представити документи, або брати участь в панель або дати запрошений доповідь, якщо вони не представили документ формально. Це хороший спосіб змусити людей прийняти участь у вашому семінарі!

Планування розкладу

Постарайтеся бути творчим з форматом і структурування, але будьте готові стрибати у, якщо ваші творчі ідеї не вийшло. Деякі можливості:

  1. Відправка список питань заздалегідь. Запросіть тих, хто хоче, щоб підготувати слайд-шоу і говорити про питання протягом 5 хвилин.
  2. Вирватися на робочі групи для обговорення та підготувати коротку доповідь про спеціалізовані вас цікавить.
  3. Поза конкретної проблеми (заяву) на початку семінару. Є люди говорять про це, і працювати на ньому по всьому симпозіуму (наприклад, як би різні підходи застосовуються для вирішення проблеми, які напружених аспектів, як добре було б методи, обговорювані на семінарі масштабі значною проблемою).
  4. Замість (або на додаток до), що мають автори представлять свої роботи, мають дискусії прочитав його і представити резюме, тобто відкрите обговорення з автором бере участь.

Залиште достатньо часу для обговорення і помірна питання після переговорів. Мета повинна полягати в обміні ідеями, а не просто презентація результатів (що було б доречно в більшій конференції). Часто семінари краще працювати з меншою кількістю людей, даючи переговори, і більше часу для обговорення, а не запрошувати всіх, хто подає папір, щоб говорити, і має десятки 15-хвилинних переговорів.
Панелі працювати краще, якщо (1) існує чітко визначеної теми, і (2) презентації обмежений у довжину, з акцентом на загальні питання, а не експерти індивідуальні дослідницькі роботи.

Запрошені доповідачі часто працюють добре, але будьте впевнені, що вони цікавляться, і знають про те, конкретні теми, які охоплюються симпозіуму.

Будьте впевнені, що провідні добре знаємо заздалегідь, який формат буде (довжина презентації, час на питання, як обговорення буде організовано) і в якому контексті вони представлення в (чи є інші аналогічні або пов’язані з ними документи подаються в одному сесії?)

Спробуйте група робіт підтеми або питання, і є сесія крісло дати короткий огляд доповідей, які важливі питання вони вирішують, і як вони ставляться до теми.

Запуск семінар

Організувати семінар стілець або іншу « шановний член громади», щоб дати огляд розмова на початку семінару. Це допомагає визначити загальний словниковий запас і загальний набір питань, що особливо цінно, якщо ви, люди з різних наукових спільнот, що беруть участь в семінарі, або якщо тема семінару не має загальноприйнятого визначення.
Намагайтеся, щоб речі за графіком. Якщо у вас запланована добре, там будуть якісь слабину часу в розкладі для відкритого обговорення, що допоможе, якщо динаміки наїзд. Але постарайтеся не допустити цього занадто багато, тому що обговорення часу часто є найбільш цінної частини семінару.

Переконайтеся, що члени програмного комітету, принаймні, готові задавати питання та ініціювати обговорення

Marie desJardins (mariedj@cs.umbc.edu)

 

Переведено з http://www.csee.umbc.edu/~mariedj/papers/workshop-org.html

Домашня сторінка

Читайте также